Kasia i Marcin

O Nas
Pierwsze spotkanie 4 września 2006 r.
Pierwsze spotkanie
4 września 2006 r.

Tego dnia rozpoczęliśmy naukę w I LO w Lublinie. I przez kolejne lata działo się niewiele. Marcina nie interesowały dziewczyny z klasy, a Kasia dzieliła swój czas pomiędzy naukę i swoją największą pasję – muzykę elektroniczną. Mniej więcej w 2011 roku Marcin przestał być niepoważnym rozrabiaką, który tylko potrafi dokuczyć katechecie, a i Kasię można już było nieraz spotkać w bibliotece.
Parą zostaliśmy 1 lipca 2012 r.
Parą zostaliśmy
1 lipca 2012 r.

To dzień imienin babci Halinki. Ale to chyba nie miało wpływu na nasz wybór, przynajmniej tak nam się wydaje. Po okresie „błędów i wypaczeń” Muszka i Lenio odnaleźli swoje szczęście!!!
Zaręczyliśmy się 6 stycznia 2017 r.
Zaręczyliśmy się
6 stycznia 2017 r.

Zauroczeni klimatem zimy i nastrojem Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy się pobrać… po południu w grudniu. Trochę na przekór zwyczajom i wygodzie. Właśnie – po południu w grudniu. Musicie nam Drodzy Goście wybaczyć ten termin. Kasia bardzo boi się komarów, Marcin z kolei drży na myśl o piorunach.
Od teraz już tylko razem
Od teraz już tylko razem

Choć Kasia chce mieszkać w mieście, a Marcin woli domek na wsi – to nic. Bo wiemy, że lepiej być szcześliwym niż mieć rację. A poza tym wszystkim i przede wszystkim KOCHAMY SIE !!!
Do naszego ślubu pozostało
„Na wspólną radość,
na chleb powszedni,
na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym,
na nieustające sobą zdziwienie,
na gniew, krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.”
— Konstanty Ildefons Gałczyński
Będzie nam bardzo miło, gdy potwierdzisz swoje przybycie do dnia 1 grudnia

Kasia i Marcin
1 vote, 5.00 avg. rating (98% score)

About author

Related Articles