Salon w dwóch kolorach

Obecnie wykańczanie wnętrz jest tak przestronnie rozwinięte, a samych pomysłów na wystrój danego wnętrza mamy bez liku. Jednym ze sposobów jest malowanie w dwóch kolorach jednego pomieszczenia. Malowanie to polega na pokrywaniu ścian przeciwległych jedną tonacja farby w danym kolorze oraz kolejnych przeciwległych ścian inną tonacją farby tegoż samego koloru.
Takie wykańczanie wnętrz pozwala nam na osiągnięcie niebywałego efektu wizualnego, przy czym sufit może być pokryty jeszcze inna tonacja tej samej farby. Salon to wizytówka naszego mieszkania czy też domku jednorodzinnego, dlatego jego remont i wykończenie powinno być wykonane naprawdę profesjonalnie oraz dokładnie. Salon powinien być jasnym pomieszczeniem naszego domu, gdzie przede wszystkim odpoczywamy a kolor farby powinien być ciepły i przyjemny dla oka. Zastosowanie zimnych barw w salonie może przynieść nieprzyjemny i meczący efekt końcowy, kiedy zechcemy w nim na co dzień wypoczywać i odprężać się.
Dodatkowym elementem dekoracyjnym mogą być również stiuki, które idealnie nadają się do narożników oraz jako ozdoby sufitu w salonie, można również stiuki wkomponować w okno przy ramie okiennej czy jako ozdoba drzwi wejściowych.

Salon w dwóch kolorach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About author

Related Articles